Plivanec nasraného důchodce

Včera jsem dostal dopis, byl na něm sociální správy podpis, tak jsem ho nedočkavě a rychle otevřel, abych se dověděl již dlouho očekávanou novinu, vážený pane, dnem 1.1.2014 se vám zvyšuje důchod o..., s propočtem vás nebudu zdržovat, nemá to cenu .. celkem o 46 korun. Tak jsem se šel do hospody tím štěstím ožrat a na tu oslavu ten večer padlo na útratu celoroční zvýšení důchodu.

Naštěstí patřím k těm, kteří mají ještě manželku, tak že na soupeření s kapitalismem jsme dva, horší to má ten, komu partner odešel do věčných lovišť, jednomu se ta i když prázdná kára těžce táhne, navíc ve dvou se lepší na celý ten bordel nadává, navíc, když máte krásně sladěné hlasy, tak takový duet by byl ozdobou kteréhokoliv vánočního koncertu v nějakém kostele Nanebespadnutí, nebo dokonce i v přeplněné Lucerně.

Já jsem ještě k dalšímu štěstí ještě pracující důchodce, možná si někdo řeknete, proč starý páprda nesedí doma na řiti a jenom zabírá místo mladým, tak k tomu dodám, že když kolem sebe vidím ty pluky mladých líných gadžů a cigánů, tak nemám kvůli tomu žádný pocit provinění, protože tito zmetci nebudou dělat, i kdyby jsme všichni pracující důchodci dali výpověď na hodinu a nenažranému fabrikantovi by jsme mohli z plna hrdel vmést do ksichtu oblíbenou větu, tak se nám to tady soudruhu vedoucí nelíbí a proto dle vašeho doporučení a přání jdeme do řiti a vy si trhněte nohou, blbe. Určitě bych si ten vyvalený ksicht soudruha majitele náležitě vychutnal, jenže mládi v tomto případě vůbec nereaguje na povzbuzování, mládí vpřed a honí si doma z nudy ocasy, jednou za měsíc si zajedou pro sociální dávky a ohlásí se na pracáku, že jsou ještě mezi živými. Tak že, proč bych nepracoval, když zdraví ještě poměrně dobře slouží ( teď jsem takovou silou zaklepal na dřevo, až jsem rozbil stůl).

Samozřejmě první nemilé překvapení na mě jako pracujícího důchodce a další soukmenovce v tomto věku čekal Kalouskem vražený nůž do zad, když nám sebral slevu na dani z příjmu a okradl nás o slevu na dopravu. Tehdy jsem Kalouska proklel do pěti dalších generací, ale kurva, nějako to nezabralo a ten hajzl dál opruzuje v parlamentu, místo toho, aby ho přejel vlak. No a další dopad jeho chemických finančních pokusů na živých lidech ( trochu mi Kalousek připomíná Mengeleho z Osvětimi) na sebe nenechal dlouho čekat a přišel onen zmíněný zvýšený důchod.

To je, jak se říká mezi vrahy a řezníky, pro důchodce rána z milosti. Nejdříve jsem se dlouze a nevěřícně zadíval na poštovní známku, v tom rozrušení jsem si ani nezapamatoval její nominální hodnotu, ani který presidentský vůl je na ní vyobrazený (přiznám se bez mučení, že když jsem dostal nějaký dopis se známkou, na které byl Klaus, tak jsem na tu známku vždycky s odporem plivnul), ale myslím, že to bylo 15 korun, tak že, když to sesumíruji, tak soudruh stát prostřednictvím sociální správy přidá na důchodech za měsíc nějakých 50 milionů a  20 milionů vyplázne za poštovné, skutečně  efektivní hospodaření, no ale proti zákonu se asi nedá nic dělat, zákon je zákon a každý důchodce musí být o této radostné události informován písemně poštou.

Ovšem největší rébus jsme se stejně starými soukmenovci následně řešili v hospodě, co s náhle nabytým bohatstvím uděláme. Musím konstatovat, že je mě těch miliardářů líto, když musí každý den, noc co noc přemýšlet, co s naloupenými miliardami provedou a co si za ně pořídí. Starý Prdlavec se pochlubil, že si už ve Švédsku přímo ve fabrice objednal Volvo, starý Flaška je rozhodnutý koupit si hotel a chce se stát hoteliérem, starý Vrzník uvažuje o koupi OKD od Bakaly, nejvíc mi bylo líto Kobylky, ten si zamýšlel koupit zájezd kolem světa, ale prý nemůže opustit dobytek o který se jako soukromý hnojař pečlivě stará a který by steskem po něm pomřel, no prostě miliardy lítaly vzduchem jak zlaté mušky, ovšem když jsem já řekl, co s nečekaně nabytým bohatstvím udělám, tak starý Prdelník se málem zadusil, když zrovna do krku vylil odlivku halůzkové, tak že jsme ho museli půl hodiny křísit.

"Já celý ten obnos věnuji na charitu," překvapil jsem všechny kolem stolu, "vy ani nevíte, kolik mladých rodin, kde nepracuje nikdo, v Česku je, přece jich nenechám chcípnout pod mostem, uvidíte, jak mi budou děkovat a šek předám při nějaké významné události, třeba při vyhlašování Slavíků nebo při oslavách VLKR, hlavně u toho musí být televize, víte vy blboni, jak se zviditelním, takový Gott začne zpívat v přesčasech, aby mě trumfnul a lidé v Česku zamáčknou slzy, že se ještě najde někdo, kdo nesedí na milionech, jak kvočna na podkladku a věnuje je potřebným," oblboval jsem starce.

"Ty vole, cigáni ti dají přes hubu, že je zesměšňuješ, místo toho aby ti poděkovali," ťukal si na čelo nad mojí naivní blbostí starý Flaška.

"Původně jsem taky uvažoval, že si za ten zvýšený důchod nechám postavit vilu jak hrad, ale znáte to, v Česku závist kvete jak bolševník velkolistý a nemám  zapotřebí, aby si přede mnou třeba takový Nečas nebo Topolánek odplivovali, jaký jsem nenažraný, však počkej Prdlavče, jenom jednou přejedeš přes Kozojedy s tím svým novým Volvem a lidé tě pomluví, že budeš chodit kanálama a všichni převlečení bolševici na tebe podají udání, že jsi ty miliony ukradl bez výběrového řízení a že jsi vytuneloval státní rozpočet, ještě skončíš v kriminále místo Klause," odrážel jsem útoky svých vrstevníků, kteří nemohli pochopit, jak jsem z toho štěstí načisto zblbnul.

No nepřeji nikomu řešit neřešitelné dilema, když najednou z ničeho nic náhle zbohatnete, je to o hubu, hlavu z toho problému máte najednou jak meloun a nepomůže ani se nadopovat kokainem.

A tak po příchodu domů z hospody jsem napsal otevřený dopis, nalepil jsem na obálku známku s Kim Čong Unem a poslal na českou správu sociálního nebezpečí, kde píši:

Věc: odmítnutí zvýšení důchodu.

Vážený soudruhu státe, vážená sociální správo, sděluji Vám tímto, že po dlouhém a vyčerpávajícím rozhodování, jsem se rozhodl, že vámi nabízený milodar ve výši 46 korun na měsíc zvýšeného důchodu nepřijmu. Tato částka by mi nesmírně zkomplikovala život, protože když bych si chtěl koupit krabičku cigaret, která stojí 70 korun, tak bych musel ke zvýšenému důchodu ještě přidat dalších 34 korun z vlastní kapsy a stejné je to i s jinými komoditami, třeba, když bych si chtěl koupit léky, které používám, kde na jedno balení doplácím  246 korun, tak bych k tomu musel  přidat opět svých 200 korun, které na tyto léky poctivě spořím dva měsíce a nebo si představte, že bych si chtěl koupit novou televizi, víte kolik bych musel doplatit z vlastní kapsy, umíte si to představit, neumíte, viďte, no to jsem si mohl myslet a tak bych mohl pokračovat. Já nekradu, abych kvůli vám doplácel na zvýšený důchod a proto si ho laskavě strčte do řiti.

S pozdravem

Česku válku

důchodce Orel z Orlických hor.

A byl jsem zvědavý, kdo se nakonec na mém zvýšeném důchodu nakonec opeří, určitě některý poslanec a nebo kmotr Janoušek nebo Rittig.

K mému překvapení mi přišel obratem do 24 hodin zalepený dopis od sociální správy, ve kterém je napsáno:

Vážený soudruhu, koukejte urychleně zpět přehodnotit váš oportunismus a  revizionismus ve věci odmítnutí zvýšeného důchodu, jehož prostřednictvím vám naše demokratické a sociální zřízení  našeho státu dokazuje nezměrnou péči o své obyvatele a tímto vám vlastně stát dává své srdce na dlani. Pokud se vy zmetku budete i nadále šprajcovat, podáme na vás trestní oznámení za pohrdání státem a jeho státního zřízení. Když jsme váš postoj konzultovali se soudruhem Kalouskem, tak se nad vaším nevděkem tak ožral, že dokonce tančil v podloubí kozáčka a nechal se fackovat zástupci Dělnické strany. Samozřejmě, tento dopis neolepujeme známkou se soudruhem presidentem, aby jste na něho neplival, ale doručení jde na vaše náklady.

Prostě když vám sociálně citlivý stát nabídne možnost zbohatnout, nemáte šanci toto odmítnout a proto chápu rozkradení Česka za posledních 23 let, protože bolševici před vstupem do ODS určitě odmítali možnost divoké privatizace, ale museli se podřídit nabídce soudruha státa, reprezentovaného tuneldědkem Klausem.

Už od nepaměti platí, že když se zasází mladé stromky, tak když povyrostou, tak se provede tak zvaná prořezávka, ty různé šmejdy, křivé, dvojáky a podobně se vyřežou a nechá se jenom zdravá stromková populace, aby les byl zdravý a lépe odolával škůdcům, ve staré Spartě šli až za hranice lidských mezí, kdy nemocné a různě postižené malé děti házeli do propastí, no a tady v Česku by to chtělo tak zvaně prostřílet, všechny ty tuneláře, nenažrance, zloděje, pokrytce, kmotry, lobbisty, vystřílet a by jste viděli, jak by se společnost začala vzpamatovávat.

-

 • Novy Frantisek ve F_laznich-VD.wmv
 • -

  Je k tomu něco ještě dodat???

  CHTĚL NĚKDO Z VÁS V ROCE 1989:

  -          aby bylo 600 000 nezaměstnaných a 30 000 bezdomovců

  -          aby žilo 1 200 000 lidí na hranici chudoby

  -          aby voda zdražila na 80 násobek ceny roku 89

  -          aby plyn zdražil na 15 násobek

  -          aby elektrika zdražila na 15 násobek

  -          aby se bytů stavěla polovina a byty zdražily na 50 násobek

  -          aby uhlí a dříví zdražilo na 15 násobek

  -          aby Metro zdražilo na 32 násobek

  -          aby se neobdělávalo 7 miliard m 2 zemědělské půdy

  -          aby masmédia manipulovala s veřejným míněním

  -          aby se vybily 2 miliony kusů skotu a trávu neměl kdo žrát

  -          aby zdraví bylo hlavně pro bohaté

  -          aby se rodilo v průměru každý rok o 50 000 dětí méně

  -          aby na místo dětí K NÁM přicházeli imigranti z Rumunska ,Ukrajiny, Vietnamu, Slovenska, atd.

  -          aby vzrostla kriminalita o 300 %

  -          aby stoupl počet vražd o 100%

  -          aby bylo milion exekucí ročně

  -          aby se národní podniky předaly zahraničním vlastníkům a ti si odváželi 500 miliard výnosů a zisku ročně

  -          aby schopní a inteligentní odešli do ciziny

  -          aby byla rozpoutána skrytá občanská válka a slušně rozeštván národ

  -          aby tady byla gigantická byrokracie a přibylo 50 000 státních úředníků

  -          abychom měli stejné ceny jako v Německu, ale třetinové platy

  -          aby nám ukradli vodárny, plynárny, energetiku, doly, pískovny, cementárny, cihelny, ocelárny, banky, obchody či tisíce podniků

  -          aby tady byla diskriminace  větší než tady byla

  -          aby člověk měl strach vyjít sám večer na ulici

  -          aby se hodně lidí bálo každého dalšího dne

  -          aby si brali advokáta na kde co ze strachu, že je někdo napálí

  -          aby si například prodavačky nevydělaly za 8 hodin na bydlení, jídlo, oblečení, poplatky a dopravu do práce

  -          aby tady bylo desetitisíce narkomanů, gambleři na hracích automatech, prostitutky v příhraničí u hlavních silnic, bezohlednost, pokrytectví a běžně vítězila lež a nenávist.

  To všechno tu totiž  n e b y l o, víte?  Ale zato jsme stáli frontu na banány!

  Další články najdete na mém blogu http://joseforel.blogspot.com