Vývojářská společnost RV AppStudios připravila pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone mezi spoustou aplikací jednu opravdovou lahůdku. Jedná se o novinku mezi hrami s názvem Finger Slayer. Předem s nadsázkou uvádíme, že tato hra není určena pro hráče se slabší nervovou soustavou.

Test reakcí a test nervů u padajícího ostří

Ve stručnosti je možné hru Finger Slayer definovat jako test rychlosti Vašich reakcí a Vašich nervů. Principem hry Finger Slayer je položit prst pod gilotinu a uhnout padajícímu ostří dříve, než se tíha padajícího nože setká s Vaší tělesnou tkání. Ačkoliv se jedná jen o hru, můžete si být jisti, že se krůpěje potu jistě objeví i na Vašem čele. Ve hře Finger Slayer tedy pokládáte pomyslně svůj prst pod gilotinu, přičemž je následně zahájen odpočet času – 3, 2, 1 vteřina a následně již míří nůž vstříc Vašemu prstu. Nyní již přichází čas na Vaše pevné nervy. Vy nesmíte před mířícím ostřím ucuknout příliš brzo, neboť tato „zbabělost“ znamená prohru. Čím později pak před nožem uhnete, tím více získáváte bodů do svého skóre. Vyplatí se tedy počkat až do posledního okamžiku před pádem gilotiny, avšak přílišné otálení může znamenat, že byste o Váš virtuální prst též mohli přijít.

Jak, kde a za kolik Finger Slayer získám?

Dobrou zprávou pro všechny hráče je bezesporu fakt, že hru Finger Slayer pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone mohou získat naprosto zdarma, a to například prostřednictvím Windows market. Bezproblémová funkčnost Finger Slayer je ovšem podmíněna instalací operačního systému ve verzi 7.5 a vyšší.