sledujte zpravodajství z play off na HokejPortal.cz

Sezona 2012/2013 se blíží do své závěrečné pasáže. V řadě evropských hokejových soutěží odstartovaly zápasové bitvy play off. Jinak tomu není ani v naší nejvyšší domácí lize.

Tipsport extraliga už otevřela svou druhou a zároveň nejdůležitější kapitolu. Základní část je minulostí, na předešlé výsledky můžete zapomenout. O úspěšné sezoně rozhodují až výsledky ve vyřazovací fázi. Přes úvodní síto vzešla desítka účastníků, z nichž osm nejúspěšnějších vstoupilo do čtvrtfinálových soubojů. Až nelítostné play off určí ty nejsilnější, kteří nakonec svedou bitvu o mistrovský titul. Usedne po devíti letech půstu na trůn Zlín? Nebo si své toužebné přání konečně splní Plzeň? Či nakonec na pomyslný hokejový Olymp vystoupá tým, o kterém se zatím až tak nemluví? Odpověď na tuto otázku se brzy dozvíme.

I přesto, že do květnového mistrovství světa 2013 je ještě relativně dost času, tak samotný trenér národního mužstva Alois Hadamczik rozhodně nebude zahálet. Už totiž na začátku dubna bude první adepty zkoušet v rámci programu přípravných zápasů, jenž se koná v rámci série Euro Challenge.

Chcete být však stále v obraze? Mějte přehled o výsledcích a aktualitách z hokejové scény. Staňte se čtenáři serveru HokejPortal.cz a poznejte tak hokejový svět i z jiného úhlu pohledu.

Proč právě HokejPortal.cz? Vymyká se stereotypu dnešních komerčních webů. Web se snaží díky svému obsahu a formě zpravodajství být fanouškům blíže než konkurenční komerční servery. Oproti konkurenci již několik let portál informuje i o dění v jiných zahraničních soutěžích. Nechybí klasické souhrny zápasů, výsledky, rozlosování, ale také exkluzivní série seriálů a subjektivních názorů redaktorů na aktuální témata.

Na každý den je k nahlédnutí přehledný TV program sportovních stanic, který mapuje průběžné vysílání zajímavých střetnutí či hokejových pořadů.

Portál jde s dobou a vlastní prostředí se stále snaží vylepšovat a vytvořit tak potřebný komfort pro své čtenáře. Aktuality prezentuje i na svém oficiálním účtu na sociální síti Facebook.com, kde již atakuje třetí tisícovku fanoušků.

Server HokejPortal.cz nabízí nový rozměr online zpravodajství, který nemůže správnému hokejovému fanouškovi uniknout z dohledu. Jeho základna sílí a právoplatnými členy můžete být i Vy!